2021 Kış Mevsimi Belli Oldu!
2021 Kış Mevsimi Belli Oldu!

League of Legends’in ülkemizdeki resmi organizasyonu Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi başlıyor. LoLespor tarafından yapılan resmi açıklamaya göre lig 23 Ocak tarihinde start alacak. Büyük heyecana sahne olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yeni sezonu olan 2021 Kış Mevsimi geri sayımı da başlamış oldu.

Türkiye Büyük Final (TBF) sona ermesi ile Kış Mevsimi için League of Legends seyircileri gün saymaya başlamıştı. Sezon başlangıcını iple çeken oyun severlerin merakı geçtiğimiz gün yapılan resmi açıklama ile son buldu. Açıklamaya göre lig 23 Ocak 2021 tarihinde start alacak. Pandemi yüzünden yeni sezonda Kış Mevsimi maçları da online olarak başlayacak. Ancak pandemi gidişatına göre ligde yeni kararların alıması da beklentiler arasında yer alıyor. LoLespor tarafından resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan açıklamaya aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

“2021 Kış Mevsimi’nin başlangıç tarihi belli oldu! Önümüzdeki haftalarda yeni sezonla ilgili ayrıntıları paylaşacağız!” şeklinde bir paylaşımda bulunan organizasyon fikstür, kurallar ve çok daha fazlasını önümüzdeki günlerde açıklayacak. League of Legends heyecanının ülkemizdeki resmi adresi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde takımlarda bu sezona güçlü girmek için çalışmalarını sürdürüyor. Transfer yarışında kıyasıya mücadelenin olduğu bu günlere bakacak olursak heyecan dolu bir Kış Mevsiminin bizi beklediğini söylemek yanlış olmaz.