Achuu ve Dark Passage Yollarını Ayırdı
Achuu ve Dark Passage Yollarını Ayırdı

Achuu ve Dark Passage Yollarını Ayırdı! League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi takımlarından Dark Passage’ın Danimarkalı nişancısı Achuu ile yollar ayrıldı. Ligin ikinci yarısında takıma dahil edilen oyuncu ile karşılıklı anlaşma sonucunda sözleşmenin fesih edildiği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Vodafone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsiminin sona ermesinin ardından takımlar yeni sezon yapılanmasına başlamıştı. Dark Passage’de gelecek sezon kadroda düşünmediği oyuncusu ile karşılıklı olarak yollarını ayırdığını duyurdu. İddialı ve gündemde etki yaratacak transfer haberleri için henüz erken olsa da Achuu’nun Dark Passage’dan ayrılması şaşırtıcı oldu. Beklentilerin üzerinde bir sezon geçiren Dark Passage lig aşamasını ikinci sırada tamamlamıştı. Sezonun yarısında takıma katılan Achuu’nun da bu başarıda büyük bir pay sahibi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Achuu ve Dark Passage Yollarını Ayırdı! Takım ile çıktığı ilk maçtan başarılı bir performans göstererek dikkatleri üzerine çeken Achuu ligde sezon sonuna kadar başarılı oyunu ile devam etti. Achuu’nun lig aşamasındaki oyunu ne yazık ki play offlarda devam etmedi. Takımının elenmesinde payı olan Achuu başarılı performansını başarısızlığa bırakmıştı. Dark Passage’ın yarı final aşamasında fastPay Wildcats ile mücadelesinde 3 – 0 yenilmesiyle şampiyonluk hayaline veda etmişti. Bu mücadelede Achuu kötü performansıyla adından söz ettiren taraf olmuştu.

Dark Passage resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan paylaşımda Danimarkalı oyuncu ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığı duyurusu geçtiğimiz günlerde yapıldı. Bu duyuru sonrasında ise yeni nişancının kim olacağı konusu merak edilenler arasında yer alıyor.