Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak
Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak

Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak! Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’nın, Sevgililer Günü’nü en değerli ödüllerden bazılarını özel ikramlar olarak sunarak kutladığını duyurdu. Öte yandan Maceracılar, artık daha da güçlü canavarlara sahip, yenilenmiş Gyfin Rhasia Tapınağı’nın tadını çıkarabilecekler.

Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak

Muhteşem Ödüllerle Dolu Sevgililer Günü Etkinliği

Sevgililer Günü etkinliği 10 Şubat – 9 Mart tarihleri arasında bir meydan okuma ile gerçekleşecek. Black Desert’ı 60 dakika boyunca oynayan Maceracılar, günde 10 kez elde edilebilecek bir Aşk Dolu Kutu kazanacak.

16 Şubat’tan sonra, Maceracılar bu ödül kutularını özel bir çekiliş etkinliğine katılmak için kullanabilecekler. Katılımcılar Epheria Karak Seçim Kutusu, TET (IV) KaraYıldız Silah Seçim Kutusu, TET (IV) Kara Çöküş Küpesi ve Rüya Atı Seçim Kutusu gibi üst düzey ödüller kazanma şansına da sahip olacaklar. Kazanamayan Maceracılar ise otomatik olarak Altın Külçe Kutusu ve Valks’ın Tavsiyesi dahil olmak üzere çeşitli eşyalar almak için takas edilebilen Tatlı Çikolata elde edecekler.

Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak

Yenilenmiş Güçlü Bir Solo Tapınak

Black Desert Türkiye&MENA’da Gyfin Rhasia Tapınağı da yenilendi. Bu tapınağın yer altı seviyesi artık canavarların önemli ölçüde güçlendiği bir Solo canavar bölgesidir. Güncellenen tapınak, İdeal AP 300 veya daha yüksek olan deneyimli Maceracılar için şiddetle öneriliyor.

Black Desert Sevgililer Günü İçin En İyi Ödülleri Sunacak! Kadim Silahlarla çevrili Aktarma Kulesi, dövüşlerin merkezi olacak. Maceracıların, belirli duyguları tutan taşlaşmış Kadim Silahlar gibi canavarları yenmek için en iyi stratejilerini ve taktiklerini kullanmaları gerekecek. Maceracılar canavarları yenerek, aynı duygudaki canavarlara ek hasar verecek olan bufflar da elde edecekler.