Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları
Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları

Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları! Mobil platformun başarılı FPS oyunlarından olan Call of Duty Mobile sezon 2 detayları açıklandı. Yeni sezon ile birlikte oyuncuları birçok yenilik ve eşyalar bekliyor. Oyunun yeni sezon duyurusu ile birlikte yeni sezonun adı da ortaya çıktı. Hesap Günü adı verilen yeni sezona oyuncuları iki yeni haritanın yanı sıra iki yeni silah ve yeni karakter bekliyor.

Sezon 2 ile birlikte oyuna yeni iki harita dahil edilecek. Yeni haritalar oyuncuların aşina olduğu görüntüleri içeriyor. Haritaların ilk oyuncuların yakından tanıdığı Shoot House haritası. İkinci harita ise Call of Duty Modern Warfare’den tanıdığımız Shipment haritası.

Oyuna dahil edilecek olan yeni karakterde belli oldu. Oyuna gelecek olan karakterin adının Ghost olacağı açıklandı. Tahminlere göre Ghost’un Modern Warfare’den tanıdığımız Simon “Ghost” Riley olması bekleniyor. Oyuna yeni sezon ile gelecek olan bir diğer yenilik ise silahlar. AS Val Russian Rifle ve SP – R208 Marksman Rifle oyunun yeni envanterinde yerini alacak.

Ayrıca Call of Duty yeni sezonda Kadınlar Gününe özel etkinliklere duyurdu. Call of Duty Mobile for International Women’s Day ve Women’s History Month etkinlikleri ile kadın oyuncu ve kadın operatörler için kutlama düzenlenecek. Yeni sezonun bitiş tarihi ile ilgili ise net bir açıklama yapılmadı. Önceki sezondan yola çıkacak olursak yeni sezonun 23 Nisan 2021 tarihinde tamamlanması bekleniyor. Yeni sezonun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.