Enes Batur #EvdeKal'an Herkese 100BİN TL Ödül Dağıtacak
Enes Batur #EvdeKal'an Herkese 100BİN TL Ödül Dağıtacak

Enes Batur #EvdeKal’an Herkese 100BİN TL Ödül Dağıtacak! Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına aldığı bu günlerde “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında DLive projelerine devam ediyor. 14 Nisan Salı günü, ünlü Youtuber Enes Batur DLive’daki canlı yayınında diğer yayıncılara toplamda 100binTL değerinde ödül dağıtarak destek olacak. 

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evde oturduğumuz bu günlerde internet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, topluluk üyelerinin günlerini eğlenceli geçirmesi için çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyerek kullanıcıları desteklemeye devam ediyor.

“Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ünlü Youtuber Enes Batur DLive’da özel bir yayın düzenleyecek. Batur, 14 Nisan 2020 Salı günü saat 19.00‘da yayın yapacak. DLive canlı yayınında ünlü Youtuber Enes Batur topluluk üyelerini ve yayıncıları desteklemek için toplamda 100binTL değerinde ödül dağıtacak.

Enes Batur #EvdeKal’an Herkese 100BİN TL Ödül Dağıtacak! DLive Global Topluluk Başkanı Metin Redjepi, youtube’da 12.5 milyon takipçisi bulunan Enes Batur’un, geçtiğimiz yıl da DLive canlı yayını üzerinden ödül dağıttığını hatırlattı. Redjepi, “bu yılki özel koşulları göz önüne alarak düzenlediğimiz “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyasına Enes Batur da 14 Nisan Salı günü DLive’da yapacağı canlı yayında toplam 100binTL değerinde ödül dağıtarak destek olacak. 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında “2 Milyon Lemon (toplam 160bin TL)” hediye edeceğiz. Kampanyada sadece DLive yayıncıları değil, tüm DLive izleyicileri de kazanacak. Ayrıca DLive olarak, bu zor günlerde COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına da 1 milyon Lemon yani 80binTL tutarında bağışta bulunacağız” dedi.

DLive için özel canlı yayın yapacak ünlü Youtuber Enes Batur ise, “hepimizin evde olduğu ve bunu keyifli hale getirmenin yollarını aradığımız bu günlerde DLive yayınları ile bizleri motive ederek günlerimizi eğlenceli hale getiriyor. 14 Nisan Salı gününden önce DLive’a üye olun ve kanalımı takip edin. Saat 19.00’da DLive kanalımdan yapacağım canlı yayın sırasında siz de yayında olun, sizin yayınınızı da ziyaret edebilirim” dedi. Evde kalmanın önemi bugünlerde bir kez daha vurgulayan Batur, #EvdeKal #DLiveDaKal çağrısında bulundu.