Fall Guys G2 Esports Kostümünü Tanıttı
Fall Guys G2 Esports Kostümünü Tanıttı

Fall Guys G2 Esports Kostümünü Tanıttı! Battle royale oyun geliştiricisi Mediatonic, gündemdeki oyunu Fall Guys için yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Sezon 3’ün oyuna eklenmesiyle birlikte geliştiriciler, Fall Guys’ın Crown mağazası aracılığıyla sunulan yeni kostümleri paylaşmaya odaklanıyor. Bunun en son örneği Fall Guys resmi Twitter hesabından geliyor. G2 Esports ekibi için çok yakında Crown mağazasına takımla alakalı resmi bir kostüm ekleneceği bizlere duyuruldu.

Mağazaya eklenecek G2 Esports görünümü bir samuray karakterine yerleştirilmiş miğfer ve deri bir zırh içeriyor. Ayrıca karakterin suratında G2 logosundaki gibi gözünde bir yara izi de bulunduruyor. Deri zırhın kemerinde G2 logosu ve samuray kılıcının kınının uzunluğu boyunca “G2 ESPORTS” yazısı bulunuyor. Fall Guys geliştiricileri oyuna eklenecek bu yeni kostümle birlikte G2 hayranlarının takımıyla gurur duymaları için harika bir fırsat sunacak.

Fall Guys G2 Esports Kostümünü Tanıttı! G2’nun Fall Guys’da neden markalı bir görünüm kazandığına gelince, Mediatonic’in bir süre önce düzenlediği yardım müzayedesinde tüm bağışın bir İngiliz yardım kuruluşu SpecialEffect’e aktarılacağı açıklamıştı. Müzayedede en yüksek teklifi veren kurum kostümlerini oyuna sokma şansı kazanacaktı. Bu müzayedede toplanacak tüm bağış ise İngiliz yardım kuruluşu SpecialEffect’e aktarılacak. Açık artırma, AimLab, G2 Esports, MrBeast ve Ninja adlı dört farklı tarafın bağışlarını devasa bağışta birleştirmesiyle kazanıldı. Mediatonic, kendi adına, çabaların birleştirilmesini onayladı ve o zamandan beri her biri için dış görünümler piyasaya sürüyor.