Fortnite Yaz Coşkusu Etkinliği Başlıyor
Fortnite Yaz Coşkusu Etkinliği Başlıyor

Fortnite Yaz Coşkusu Etkinliği start alıyor. Battle royale türünün en önemli oyunları arasında yer alan Fortnite oyununda etkinliklerin ardı arkasını kesmiyor. Düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklerle gündeme gelen ve ilgi çekmeyi başaran yapım, şimdi de Yaz Coşkusu adındaki etkinlik ile oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Yaz ayının en önemli etkinlikleri arasında yer alan Yaz Coşkusu Etkinliği oyun içerisinde birçok sürpriz ile geliyor. Etkinlik ile birlikte oyun içi kozmetiklerden, sınırlı süreli oyun modlarına ve sürpriz içerikler oyuncuları bekliyor. Etkinlik boyunca eski sezonlardan tanıdığımız Sisli Savaş, Tehlikeli Yakınlaşmalar, Mahzen ve Yakala! Etkinlikleri yeniden oyuna eklenecek. Fortnite Yaz Coşkusu belirtilen bu modlarla sınırlı da değil. Etkinliğin devamında da birçok yeni mod ve ufak etkinlikler oyuncular ile buluşacak.

Fortnite Yaz Coşkusu Etkinliği kapsamında yaz mevsimi boyunca yazdan ilham alan yeni kostümlerde oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu kostümlerden dikkat çeken bazıları Golf Tutkunu, Pijama balığı, Tulumbalığı ve Yıldız Ateşi şeklinde. Fortnite Yaz Coşkusu etkinliğinin ilerleyen günlerde tüm oyunculara sunulacağı ve etkinlik süresi boyunca sayısız yenilik ve hediyenin oyuna giriş yapan oyunculara verileceği belirtildi. Fortnite yeni etkinliğini oynayabilmek ve ödüllerden yararlanabilmek için her zaman oyunu açıp en güncel sürümde olduğundan emin olun.