Galakticos Valorant Oyuncu Başvurularını Başlattı!
Galakticos Valorant Oyuncu Başvurularını Başlattı!

Galakticos Valorant Oyuncu Başvurularını Başlattı! Espor kulüpleri arasında ülkemizin başarılı ekiplerinden biri olan Galakticos, Valorant sahnesinde mücadele edecek yeni oyuncuları için başvuruları başlattığını duyurdu. Galakticos, League of Legends’in ardından VALORANT oyununda da espor takımı hazırlıklarını sürdürüyor.

Galakticos resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile Valorant takımı için oyuncu arayışına başladıklarını duyurdu. Ön başvuru sonucunda seçilmeye hak kazanmış kişiler takımda yer almak için aday olma şansını elde edecekler. Galakticos resmi Twitter sayfası üzerinden paylaşılan gönderide “Galaksimizin Valorant takımına oyuncu arıyoruz. Eğer bu benim diyorsan formu doldurman yeterli!”

Esporun ülkemizdeki önemli takımları arasında yer alan Galakticos’un Valorant takımında yer almak istiyorsanız buradaki formdan başvurunuzu sağlayabilirsiniz.

Espor arenasına adım atmak için büyük bir şans olan bu başvurunun yalnızca ön başvuru formu olduğunu da unutmayın. Takıma seçilmek için ön başvuru sonrasında birçok farklı adımda olacağını hatırlatmakta fayda var.