GİZLİLİK POLİTİKASI

OyunBest.com’un tüm hakları saklıdır. Sayfa kodları, site yazılımı, haber, resim, röportaj, içerik gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları OyunBest.com’a aittir. OyunBest.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar OyunBest.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Bu internet sitesinden sağlanan bilgiler, sadece bilgi edinme amacıyla kullanılabilir ve site imtiyaz sahibinin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kısmen ya da tümüyle çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamazlar. Bütün markalar, ürünler ve servisler sahiplerine aittir ve kendi telif hakları çerçevesinde değerlendirilmelidir. Bu site içeriğini kişisel olarak kullanmak için basabilir ve sadece kişisel kullanımınız için kendi bilgisayarınızda depolayabilirsiniz veya bu sunucuya kendi dökümanlarınız içinden referans verebilirisiniz. Yayınlaması uygun olmayan yada telif hakkı ihlali olduğu düşünülen içerikler, iletişim sayfasından bildirilmesi halinde yayından kaldırılacaktır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

    • Bu sitedeki bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle oluşabilecek sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.

 

    • OyunBest.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. OyunBest.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

    • OyunBest.com kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur, iletişimde gecikme, bilgisayar virüsü, hat veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı olarak zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan sorumluk kabul etmez.