Kupa Vestel PUBG Mobile Kayıtları Devam Ediyor!
Kupa Vestel PUBG Mobile Kayıtları Devam Ediyor!

Kupa Vestel PUBG Mobile Kayıtları Devam Ediyor! Battle royale türünün en popüler oyunlarında PUBG Mobile için ülkemizde Vestel tarafından gerçekleştirilen turnuva Kupa Vestel PUBG Mobile kayıtları devam ediyor. Espora olan katkıları ile bilinen marka ara vermeden Kupa Vestel turnuvalarına devam ediyor. 2020 yılı başında start alan ve birçok farklı oyun ile birlikte PUBG Mobile içinde gerçekleştirilen turnuva kayıtları devam ediyor.

Kupa Vestel ilk turnuvası Haziran ayında gerçekleştirilmiş ve büyük heyecana sahne olmuştu. Kasım ayında da iki turnuvayı hayata geçiren marka bu kez PUBG Mobile ve Zula turnuvaları ile karşımıza çıkıyor. Hem oyunculara hem de e spor izleyicilerine büyük heyecan yaşatacak olan turnuvanın ödül havuzunda da büyük bir nakit ödül bulunuyor.

Toplamda 5 bin TL’lik ödül havuzunun bulunduğu Kupa Vestel PUBG Mobile turnuvası için son kayıt tarihi yaklaşıyor. Geri sayımın başladığı son kayıt tarihi 19 Aralık 23:59 olarak açıklandı. Kıyasıya mücadelelere sahne olacak turnuvada yerini almak için katılım bağlantısına buradaki linkten ulaşabilirsin.

Kupa Vestel PUBG Mobile turnuvası yarı final ve final heyecanı canlı olarak yayınlanacak. Turnuvayı Kupa Vestel Twitch kanalı üzerinden canlı takip etmek mümkün. Kupa Vestel PUBG Mobile turnuvası ve diğer turnuvalar hakkında ayrıntılı bilgi ve kurallar www.kupavestel.com adresinde.