League of Legends 2020 Türkiye MVP’si Belli Oldu!
League of Legends 2020 Türkiye MVP’si Belli Oldu!

League of Legends 2020 Türkiye MVP’si Belli Oldu! League of Legends’in ülkemizdeki resmi organizasyonu Şampiyonluk Ligi’nde Türkiye Büyük Finali En Değerli Oyuncusu açıklandı. Papara SuperMassive ve 5 Ronin’in karşı karşıya geldiği Türkiye Büyük Finalinde En Değerli Oyuncu Papara SuperMassive ormancısı KaKAO oldu.

Türkiye Büyük Finali 2020’de karşı karşıya gelen ve büyük bir heyecana sahne olan Papara SuperMassive, 5 Ronin mücadelesinde zafere ulaşan taraf 3 – 2’lik skor ile Papara SuperMassive oldu. Rakibi karşısında üstün bir oyun ortaya koyan ve tüm pozisyonlarda başarılı oyun sergileyen Papara SuperMassive bir kez daha Şampiyonluk Ligi’nde zafere ulaştı. Papara SuperMassive bu şampiyonluk ile ülkemizi Worlds 2020’de de temsil etme hakkını kazandı.

League of Legends 2020 Türkiye MVP’si Belli Oldu! Türkiye Büyük Finali’nin en değerli oyuncusu seçilen KaKAO’nun Graves, Hecarim ve Lillia performansları dikkat çekti. Maç boyunca %70 skor katkısıyla oynayan KaKAO’nun final istatistikleri ise şu şekilde;

League of Legends 2020 Türkiye MVP’si Belli Oldu!

25 Eylül tarihinde başlayacak olan Dünya Şampiyonası’na da katılma hakkı kazanan Papara SuperMassive’i tebrik ediyor ve turnuvada başarılar diliyoruz.