Overwatch 2 Haritaları Karmaşık Detaylarla Geliyor!
Overwatch 2 Haritaları Karmaşık Detaylarla Geliyor!

Overwatch 2 Haritaları Karmaşık Detaylarla Geliyor! Overwatch geliştirici ekibi Overwatch 2 haritaları konusunda oyuncuların merakını giderecek ve beklentileri yükseltecek açıklamalarda bulundu. Oyuncular tarafından merak ile beklenen Overwatch 2 çok daha karmaşık haritalarla gelecek.

Blog yazısında paylaşılan bilgilere göre oyunun haritaları geçtiğimiz oyuna göre çok daha karışık olacağı belirtildi. Daha geniş alanlara sahip olacak haritalar, daha komplike maçlar, daha uzun görevler ve daha fazla düşman anlamına da gelecek.

Oyunun sistemi Left 4 Dead 2 modelinden ilham alırken geliştiriciler farklı düşman türleri ve bu karakterlerin yetenekleri ile etkileşimi arttırmayı da hedefledikleri belirtildi. Düşmanlar Overwatch 2’de hem kısa hem de uzun menzilli saldırılar gerçekleştirebilecek. Ayrıca farklı sınıftan rakiplerde aynı haritada yer alabilecek. Overwatch 2 ile birlikte birçok yeniliğin oyun severlere sunulması bekleniyor.

Xbox One, Switch, PlayStation 4, PC platformlarında yer alan oyunun çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yer almıyor. Overwatch 2’nin çıkışına kadar Overwatch güncellemeleri ile serüven devam edecek gibi duruyor. 2020 yılı içerisinde duyurulması beklenen oyun hakkında Blizzard tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İlerleyen haftalarda duyurunun gelmesi de bekleniyor.