PUBG 8.2 Yama Detayları Belli Oldu!
PUBG 8.2 Yama Detayları Belli Oldu!

PUBG 8.2 Yama Detayları Belli Oldu! Battle royale türünün en popüler yapımlarından PUBG’nin 8.2 yama detayları belli olmaya başladı. Önümüzdeki günlerde oyuna dahil edilmesi beklenen yama paketi ile birlikte yeni silahlar, Pick’em Challange, Yanıltıcı bomba gibi pek çok yenilik eklenecek.

Yeni sezon ile birlikte değişikliğe gidilen Sanhok haritasında yeni içerikler ile de oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 27 Ağustos tarihinde açıklanacak olan PUBG 8.2 yaması ile ilgili detaylar ise şu şekilde;

Sanhok haritasının çıkışının hemen ardından PUBG Corporation yeni yama için hazır gözüküyor. 19 Ağustos tarihinde PC için yayınlanacak olan yama 27 Ağustos tarihinde ise konsol ve Stadia için yayında olacak. Yama ile gelecek olan yenilikler 12 Ağustos Çarşamba gününden itibaren PC test sunucuları üzerinden de test edilebilecek.

Oyuna yeni eklenen eşyalar arasında MG3 Hafif Makineli Tüfek, Yanıltıcı Bomba yer alıyor. MG3 Hafif Makineli Tüfek savaş alanında yardım paketlerinde yer alacak olan en yeni silah niteliğinde. Rakipler karşısında hızlı ve avantajlı olmak için artık bir yardımcınız var! Yanıltıcı bomba ise rakiplerin göz ve kulakları için adeta bir ziyafet! Yanıltıcı bomba ile rakibinizin dikkatini dağıtarak avantajı ele geçirebilirsiniz. Kazanacağınız yaklaşık on saniye ile rakibinize üstünlük kurabilirsiniz.

PUBG 8.2 Yama Detayları Belli Oldu! 8.2 yaması ile birlikte oyuna dahil edilen yeni özellikler arasında ise PCS2 Pick’Em Challenge, Orijinal Lobi Müziği, Kask Gizleme Seçeneği yer alıyor. Pick’Em Challenge ile yaklaşan e spor etkinliği PCS2 geri dönüyor. Pick’Em Challenge sekmesinden etkinlik ve avantajlar hakkında bilgi almak mümkün.

Yama ile gelecek diğer güncellemeler ise yenilenmiş silah modelleri ve kaplamalar. Ayrıca Erangel Rıhtımları da dikkat çeken yenilikler arasında yer alıyor. Haritada bizleri dört yeni rıhtım bekliyor.