PUBG Mobile Buz Festivali Etkinlik Takvimi Açıklandı!
PUBG Mobile Buz Festivali Etkinlik Takvimi Açıklandı!

PUBG Mobile Buz Festivali Etkinlik Takvimi Açıklandı! Battle royale türünün mobil platformdaki en popüler yapımlarından PUBG Mobile yeni etkinliği hakkında detayları açıkladı. Açıklamada etkinlik takvimi ve detayların yer aldığı birçok bilgi açıklandı. PUBG Mobile sürekli yenilikler ile güncel kalmayı ve oyun severlerin beğenisini kazanmayı sürdürüyor.

Kış temalı yeni etkinliği Buz Festivali geçtiğimiz gün resmi Twitter hesapları üzerinden duyuruldu. Etkinlikte birçok bilginin yer aldığı poster ve açıklama yazısı paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde kış etkinliklerinin start alacağını duyuran PUBG Mobile bugün sosyal medyadan bu etkinlikler hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada “İşte Buz Festivali’nin etkinlik detayları ve tarihleri! PUBG Mobile’da kış hiç olmadığı kadar eğlenceli geçecek!” şeklinde sözlere yer verdi.

30 gün boyunca sürecek olan etkinlikte oyun severleri birçok sürpriz ve hediye bekliyor olacak. Buz festivali boyunca kalıcı ödüller, ekipmanlar ve kostümler sizi bekliyor. Bu ödülleri kazanmak için günlük oyun girişleri, görevler ve birçok farklı etkinlik 30 gün boyunca gerçekleştirilecek. Bu görevleri yerine getiren oyuncular ödülleri kazanmaya hak kazanacak. PUBG Mobile Buz Festivali için hemen oyuna giriş yap. Ayrıca ilerleyen günelrde Buz Festivali hakkında yenilik duyurularına resmi PUBG Mobile Twitter hesaplarından devam edilmesi de bekleniyor.