PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayınlandı!
PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayınlandı!

PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayınlandı! Metro Exodus ve PUBG Mobile arasındaki iş birliği ile gerçekleştirilen yeni moda oyun severler kavuştu. Metro Exodus ve PUBG Mobile arasındaki iş birliği de adım adım güçlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında iş birliği içerisinde olduklarını duyurduğu popüler FPS yapımı Metro Exodus ile yeni güncelleme geçtiğimiz gün oyuna dahil edildi.

PUBG Mobile 1.1 Beta güncellemesi ile iş birliğinin ilk meyvesi oyuna dahil edilmiş oldu. Yalnızca anlık olarak beta sürümde oynanabilir olan modun ilerleyen günlerde oyuna tamamen eklenmesi bekleniyor. PUBG Mobile resmi Twitter hesabı üzerinden modun tanıtımı Ağustos ayında yapılmıştı. Ağustos ayından bu yana merak ile beklenen mod niyahet beta sürümede olsa gelmiş oldu.

Yama notlarında belirtilen bilgilere göre yeni modun farklı haritaları bulunuyor. Ayrıca Tikhar adında yeni bir silah, yeni zorluk dereceleri ve teçhizatlarda oyuncuları bekliyor. Yeni güncelleme aynı zamanda kış temasını da oyuna geri getirecek. Metro Royale modu ile birlikte oyuna çelik kapan ve yakındaki rakiplere farklı eşyalar fırlatma seçeneğinin de yeniden aktif olacağı bilgiler arasında yer alıyor.

PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayınlandı! Uzun zamandır beklenen modun oyuna dahil edilmesinin ardından gözler Cadılar bayramı etkinliğine çevrildi. PUBG Mobile yapımcılarının bu etkinlik için özel bir hazırlık içerisinde olduğu biliniyor. İlerleyen günlerde bu etkinlik için açıklamanın yapılması tahmin ediliyor.