PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Mistik Ödül Kapılarını Açıyor!
PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Mistik Ödül Kapılarını Açıyor!

PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Mistik Ödül Kapılarını Açıyor! PUBG Mobile yeni güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Yeni güncelleme ile oyuncular oyun içi görevleri tamamlayarak yeni ödülleri toplayabileceği bir özellik tanıttı. 1.2 PUBG Mobile güncellemesi ile yapılan yeniliklerden biri oyuncuların Runik Güç temalı Royale Pass Sezon 17’de daha fazla güç kazanması olarak açıklandı.

Yeni güncelleme hakkında yapılan açıklamada “Güncelleme 1.2 versiyonu çerçevesinde tasarlandı. Popüler Erangel haritasına eklenmiş olan yeni Klasik oyun modu, oyuncuların önceden belirlenen üç farklı güç kümesinden birini seçerek karakterlerini yaratacaklar. Benzer şekilde, yeni güncelleme PUBG Mobile popüler birinci tekil şahış nişancı Metro Exodus ile devam eden iş birliğine taze bir soluk kazandırdı. Oyuncular düşmanlarını yenerek Onur toplayabilecekleri özel temalı ses paketleri, giysiler ve diğer kalıcı ödüllere erişecek” sözlerine yer verildi.

PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Mistik Ödül Kapılarını Açıyor! Yeni güncelleme hakkında ayrıca Royale Pass Sezon 17 içerik güncellemesi hakkında bilgilerde paylaşıldı. “Yeni aktivite misyonu ve haftalık görevler ile ulaşılabilecek 100 farklı kademeli ödül bulunuyor. Oyuncular, yeni eklenen Çarkıfelek çevrildiğinde 50. Seviyede Görkemli Şafak ve Ölümcül Orak arasında seçim yapabilecek. 100. Seviyede ise göz kamaştıran Muhafız Zırhı, Uzi ve M16A4 verilecek. Ayrıca Görev Etkinlik Paketleri tamamlanarak UC parasına dönüştürülebilecek ve ilave ganimet için oyun mağazasında harcanabilecek. Sezon 17 yeni içerikleri Metro Rozetleri ile PUBG Mobile Metro Exodus iş birliğine de taşınıyor. Oyuncular özel mühimmat toplayarak hikayede ilerleyebilecek ve özel araç ve diğer değerli hazineleri içeren iki kümeden birine sahip olacak. Ayrıca oyuncular istedikleri zaman UC ve AG para birimlerinden seçebilecek. Üstelik daha düşük Royale Pass seviyelerinde daha yüksek ödeme hızı sağlanabilecek”.