Shogun 2 Haritası Ücretsiz
Shogun 2 Haritası Ücretsiz

Shogun 2 Haritası Ücretsiz! Total War serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan Shogun 2 yayınlandıktan 9 yıl sonra yepyeni bir harita ile karşımızda. Yeni Shogun 2 haritası ile Sega’nın 60. Yıl kutlamaları kapsamında Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtlaması kararı alındı. Yeni Shogun 2 haritası Steam’e özel olarak ücretsiz verilecek.

Korona virüs salgını ile evlerde kaldığımız dönemde Epic Games birçok oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunmuştu. Bu kervana geçtiğimiz haftalarda Steam’de Shogun 2 ile eklendi. Oyuna daha önceden sahip olan ya da Steam’in ücretsiz dağıttığı fırsatı yakalayan tüm kullanıcılar War of Kawagoe içeriğine ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek. Oyuncular bu moda ön sipariş vererek 2011 yılında piyasaya çıktığında erişebilmişti. Ancak ön sipariş vermeyen normal oyuncular ise oyunda. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra bu savaş moduna erişim sağlayabiliyorlardı.

Shogun 2 ile birlikte Steam üzerinden oyuna sahip olan tüm kullanıcılar bu içeriğe ücretsiz olarak erişebilecek. Japonya feodal dönemin anlatan Shogun 2 oyununda klanlardan birini seçerek Shogun olma ve klanları birleştirmek için mücadele ediyorsunuz. Ücretsiz olarak verilecek olan içerik ise Hojo klanının kuşatma altındaki Uesugi klanına karşı gerçekleştirilecek mücadele ile geçiyor. Bu savaşta gece saldırısı yapan usta Hojo klanını ya da inanç temelli savaşçı keşişleri ile ünlü Uesugi klanını seçmek mümkün. Sega’nın 60. Yıl etkinlkiği kapsamında Steam üzerinden ücretsiz içeriği kaçırmamak için hemen oyuna giriş yapın.