Steam Oyun Festivali İçin Geri Sayım
Steam Oyun Festivali İçin Geri Sayım

Steam Oyun Festivali Şubat ayı başında geri dönüyor. 500’den fazla oyunun ücretsiz demosu, geliştirici yayınları ve birçok etkinlik Steam Oyun Festivalinde sizi bekliyor. Steam’in rakipleri ile rekabetini sürdürme yolunda sürekli gerçekleştirdiği etkinliklerden biri olan Oyun Festivali 3 Şubat tarihinde oyun severler ile buluşuyor.

Oyun pazarındaki rekabet platformları sürekli indirim ve etkinlikler düzenleme yoluna götürüyor. Firmalar kendi platformlarında sosyalleşme konusunda pek çok farklı kampanya, indirim ve etkinliği paylaşmaya devam ediyor. 2021 yılının ilk etkinliği de Steam’den geldi. 3 Şubat – 9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve 500’den fazla ücretsiz oyun demosunun oyun severlere sunulacağı Steam Oyun Festivalinde ayrıca canlı yayınlarda geliştiriciler ve oyuncular karşı karşıya olacak.

Etkinlik bilgilendirme videosunda bazı yapımların geri dönmeye hazırlandıkları gözüküyor. Genesis Noir ve Shady Knight gibi yeni yapımlarda dikkat çekenler arasında yer alıyor. Fragmanda dikkat çeken diğer yapımlar ise Windjammers 2, Blunt Force, Children of Silentown, Nartia Boy gibi yapımlar. Steam Oyun Festivali tanıtım fragmanını sizin için aşağıya da ekledik.

Tekrar hatırlatmakta fayda var etkinlik 3 – 9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve birkaç günlük süre içerisinde birçok oyun ücretsiz olarak denenebilecek. Öte yandan ilerleyen günlerde hangi yapımcıların oyun severler karşısında mücadele edeceğinin de açıklanması bekleniyor.