The King of Fighters Allstar'ı Sahte Cadılar Bayramı Heyecanı Sardı!
The King of Fighters Allstar'ı Sahte Cadılar Bayramı Heyecanı Sardı!

The King of Fighters Allstar’ı Sahte Cadılar Bayramı Heyecanı Sardı! Netmarble’ın mobil rol yapma oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a, yeni güncelleme ile birlikte yepyeni “Sahte Cadılar Bayramı” temalı dövüşçüler ve etkinlikler geliyor. Oyuncular temaya özel ödüller ve bolca aksiyonla THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ın heyecanını doyasıya yaşayacak.

Netmarble, mobil aksiyon rol yapma oyunu (RYO) THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR için yepyeni bir güncelleme ile tüm oyuncuların deneyimleyebileceği ani bir ‘Sahte Cadılar Bayramı’ oyun içi etkinliği yayınladı.

The King of Fighters Allstar’ı Sahte Cadılar Bayramı Heyecanı Sardı! Bugünden itibaren oyuncuların toplayabileceği yepyeni savaşçılar açıldı. 17 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan etkinlik, özel dövüşçüleri (Halloween Night Heidern, Halloween Night Li Xiangfei ve Halloween Night Blue Mary), THE KING OF FIGHTERS 2001’den güçlü baş düşman dövüşçü Igniz’i ve THE KING OF FIGHTERS XIV’ten Alice’i içeriyor. Güncelleme ile gelen tüm dövüşçüler oyun içi dükkân ve Summon Banner’larında bulunabilir.

Güncellemede çıkan diğer oyun içi etkinlikler şunları içermektedir:

Sahte Cadılar Bayramı Etkinlikleri (17 Mart – 6 Nisan): Oyuncular THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’da etkinliğe özel aktivitelerde yepyeni Cadılar Bayramı Gecesi temalı dövüşçüler ile Ruby ve Soul alabilirler.

  • Cadılar Bayramı Guard Dungeon
  • Sahte Cadılar Bayramı Super Mission
  • Sahte Cadılar Bayramı Attendance

Pumpkin Head Dungeon (24 Mart – 6 Nisan): Oyuncular Zindan sonunda Pumpkin Head’i yenerek Altın, Yakut ve Fighter Affinity eşyaları edinebilir.

’96 Leona Roulette Event (17 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile THE KING OF FIGHTERS 96 Leona diğer eşyalarla beraber alınabilir

2001 May Lee Roulette Event (31 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile THE KING OF FIGHTERS 2001 May Lee diğer eşyalarla beraber alınabilir.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR oyuncuların dalga dalga düşmanlarla, devasa baş düşmanlarla ve rakip dövüşçü takımlarıyla savaştığı hızlı aksiyon içeren bir dövüş oyunudur. Heyecan verici son teknoloji grafikler, canlı renkler ve akıcı animasyonlar oyunun keyfini daha da artırır. Ayrıca bu oyun King of Fighters’ın ’94 ile XIV arası tüm oyunlarındaki klasik dövüşçüleri, 130’dan fazla alınabilir dövüşçü, yeni etkinlikler ve çeşitli iş birliği yapılan oyunlardan karakterler ile oyunculara daha fazlasını sunuyor.