Yeni Yacha Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi
Yeni Yacha Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi

Yeni Yacha Sınıfı Black Desert Mobile’a Geldi! Pearl Abyss bugün yeni Yacha sınıfının Black Desert Mobile’a geldiğini ve bunu kutlamak amacıyla Maceracılara çeşitli ödüller hazırlandığını duyurdu.

Yeni Yacha Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi

Yacha Sınıfı Black Desert Mobile’da

Savaş Alanının Azılı Canavarı Yacha, bir Uyanış sınıfı olarak mevcut olacak. “Eko Ruhu”, şiddetli bir savaştan sonra kontrolünü ele geçirdiği diğer ruhani yarısıdır. Enerjisinin bu fiziksel tezahürü, Yacha’nın kombo saldırılar yoluyla ağır bir yakın dövüş stiliyle savaş alanını sarsmasını sağlar.
Yakın dövüş stilini “Eko Ruhu” ile kullanan Yacha, kontrol edilemez bir canavar gibi odaklanmış patlamalarla rakiplerine saldırır. Ana silahı Gardbrace ve alt silahı Fulu Ward ile donanmış olan Yacha, düşmanları yakalama, vurma ve acı saldırısına maruz bırakan “Cehennem Vuruşu” gibi yıkıcı becerilerle savaş alanına girecek. Diğer bir güçlü becerisi ise, Ruh ile düşmanını yere indirdiği ve ardından güçlü bir yumruk attığı “Kaya Yarıcı”dır.

Yeni Yacha Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi

Yeni Sınıfın Gelişi Özel Ödüllerle Kutlanıyor

Bu yeni sınıfın gelişini kutlamak için 30 Mayıs’a kadar “Yacha’nın Günlük Eğitimi” etkinliği gerçekleştirilecek. Maceracılar, Şans Parşömenleri, Simya Taşı Büyüme Destek Sandığı, Aksesuar/Değişim Sertifikası Seçim Kesesi gibi çeşitli ödüller elde etmek için günlük görevleri tamamlayabilirler.

Ayrıca, tamamlanan görevlerin sayısına göre 1000 Siyah İnci, Kaos Mücevheri ve Primal Aksesuar Seçim Sandığı gibi bonus ödüller de elde edilebilir.