Zula Kapandı İddialarına Yanıt Verdi
Zula Kapandı İddialarına Yanıt Verdi

Zula Kapandı İddialarına Yanıt Verdi! MadByte Games tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Zula, geçtiğimiz günlerde hakkında yapılan “Zula bitti, kapandı” iddialarına resmi olarak açıklama yaptı. 14 Mart Pazar günü sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada şirket konuya açıklık getirdi.

Oyunun bittiğine dair yapılan paylaşımların çoğunun yeni açılmış hesaplar tarafından yapıldığını belirtti. Zula’nın kısa süre içinde Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu olduğu ve Türkiye dışında dünyada 30 milyon oyuncuya ulaştığını açıklamaya ekledi. Bu tür paylaşımların amaçlarına dair bir fikirlerinin bulunduğunu belirten açıklama “Daha önce de bu tür saldırılara maruz kaldıklarını ve bazı dönemlerde bu tür iddialar belli nedenler ile çıkar biliyoruz” şeklinde devam edildi.

Oyun geleceğinin “Ödül miktarının sürekli arttığı turnuvalarımızla, giderek daha da büyüyen Zula ekibimiz, yeni sezonlarımız, yeni desenlerimiz, biz sizin için Zula’yı geliştirerek daha da keyifli hale getirmeye devam edeceğiz” şeklinde belirtildiği açıklamada bu tarz paylaşımlar yapanlar için ise “Yasal yollardan bu troll hesaplar ile ilgilenmek bizim işimiz. Zula ailesine güç katmaya ve oyun heyecanını sonuna kadar yaşamaya devam etmek de sizden..” şeklinde açıkladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamanın tamamına ise bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.