Kupa Vestel PUBG Mobile ve Rocket League Kayıtları Devam Ediyor!
Kupa Vestel PUBG Mobile ve Rocket League Kayıtları Devam Ediyor!

Vestel’in organize ettiği PUBG Mobile ve Rocket League turnuvaları için kayıtlar devam ediyor. Hemen kayıt ol ve heyecanı kaçırma! Espor dünyasına yaptığı katkılar ile tanınan teknoloji markası Vestel, espor dünyasına da önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. İkinci kez kendi adında düzenleyeceği espor turnuvası kayıtları devam ediyor. Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen turnuvanın ardından Kupa Vestel bir kez daha organize edilecek. PUBG Mobile turnuvası 28 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde, Rocket League turnuvası ise 12 – 16 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Kupa Vestel PUBG Mobile ve Rocket League turnuvalarının son katılım tarihleri açıklandı. 27 Eylül tarihinde sona erecek PUBG Mobile başvuruların ardından yeni kayıt alınmayacak. PUBG Mobile Kupa Vestel turnuvası 4 gün sürecek ve 28 Eylül tarihinde start alacak. Ödül havuzunda 5.500 TL olan turnuvada birinci 3.000 TL, ikinci 1.500 TL ve üçüncü ise 1.000 TL ödül alacak. Turnuvanın yarı final ve final mücadeleleri Kupa Vestel Twitch ve Vestel Youtube sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.

3v3 Espor modunda düzenlenecek olan Kupa Vestel Rocket League turnuvası kayıtları ise 11 Ekim tarihinde sonlanacak. Turnuva ise 12 – 15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. Rocket Leauge turnuvasının ödül havuzunda ise 3.000 TL ödül bulunuyor. Turnuva birincisine 1.500 TL, ikincisine 1.000 TL ve üçüncüsüne ise 500 TL ödül verilecek. PUBG Mobile turnuvasında olduğu gibi Rocket League turnuvası yarı final ve final mücadeleleri de Kupa Vestel Twitch ve Vestel YouTube sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.